на головну
» Початок» Будівництво та ремонт » Системи вентиляції та кондиціонування

Підприємство «ОЗОН»

Загальна інформація про підприємство:

Підприємство «Озон» засноване в 1997 році і на сьогоднішній день займає лідуюче місце, має великі практичні та теоретичні навики в сфері кліматичного обладнання.

Ми пропонуємо різноманітне кліматичне обладнання для різних категорій будівель та приміщень: побутові спліт-системи, багатозональні кондиціонери, промислові та напівпромислові кондиціонери, вентиляційні системи, прецизійні кондиціонери, руфтопи, повітряні завіси, осушувачі та зволожувачі повітря. На підприємстві знаходиться цех виробництва повітроводів, що дає змогу виготовляти повітроводи та інші вироби із оцинкованої сталі, нержавіючої сталі та міді.

Наші працівники − кваліфіковані спеціалісти, більше 10 років монтують, встановлюють та проектують системи вентиляції та кондиціювання повітря різної складності, виконують після гарантійну підтримку.

Ми представляємо такі марки кліматичного обладнання як:

  • обладнання для кондиціювання повітря: «Mitsubishi», «Toshiba», «DAIKIN», «Midea», «Panasonic», «Carrier», «Dekker», «Hyundai», «LG»
  • вентиляційне обладнання: «Systemair», «Vortice», «ÖSTBERG», «AEROSTAR», «УКРВЕНТ», «ВЕНТС», «Rosenberg», «ДІАМАНТ», «ВЕЗА», «DAIKAN», «Remak»

Пропонуємо сервіс обслуговування кліматичного обладнання – для профілактики, підтримки роботи та відновлення Вашого обладнання.

Вчасно виконаний сервіс – це економія електроенергії, безперебійна робота обладнання, зменшення його зношування, що сприяє збільшенню часу та надійності роботи обладнання.

Сервісне обслуговування кліматичного обладнання: перевірка роботи обладнання та виконання необхідних робіт для підтримки робочого режиму, дозаправка/заправка фреону, заміна: фільтрів(повітряних, фреонових), компресора, ТРВ, дюзи, силового елементу, контролера, датчиків температури, та іншої автоматики та комплектуючих.

 

Енергозберігаючі системи вентиляції та кондиціювання повітря.

Така економія теплової енергії можлива за допомогою рекуператора (теплообмінника, теплоутилізатора). Монтаж в систему рекуператора дозволяє використати тепло витяжного повітря для нагріву припливного. Ефективність теплообміну досягає 50 - 85 %, що позбавляє користувача від потужних нагрівачів припливного повітря, відповідно економія електроенергії на 50 – 85%. Крім того, з такою ж ефективністю влітку рекуператор дозволяє використати прохолоду витяжного повітря для охолодження припливного.

 

 

 

 

Виготовлення повітроводів та інших виробів з оцинкованої, нержавіючої сталі та міді.

 

Кондиціонери

Продаж, монтаж, сервіс, комплектуючі для монтажу
з ефективною роботою до -150С на тепло.

 

Сервісне обслуговування.

Ми завжди раді співпрацювати з Вами!!!

 

Адреса:

м. Біла Церква б-р. 50-річчя Перемоги, 14-а.

Телефон:

8 (04463) 5-48-56, 9-23-51, моб.: (067 )447-36-82.

WWW

відсутній; замовити сайт

E-mail:

дивитись

Фото
Прайс
Каталог
Схема


Ключові слова для пошуку:

.


Кількість переглядів цієї сторінки: 11483Також може бути корисним:

Дизайн и разработка сайта - студия "Малина" Белая Церковь 2009г.