на головну
» Початок» Будівництво та ремонт » Системи вентиляції та кондиціонування

Компанія «Теплохол»

Загальна інформація про підприємство:

Компанія «Теплохол» пропонує:

 • Водонагрівачі і бойлери
  Газові колонки;
  Накопичувальні водонагрівачі;
  Проточні водонагрівачі.
 • Котли
  Підлогові газові котли;
  Настінні газові котли;
  Електричні котли;
  Твердопаливні котли.
 • Насоси
  Аксесуари до насосів.
 • Обігрівачі
  Електричні настінно підлогові конвектори;
  Теплові гармати;
  Теплові завіси.
 • Конвектори
  Газові;
  Електричні.
 • Радіатори
  Сталеві панельні,
  Алюмінієві радіатори;
  Електричні.
 • Труби, фітинги, термостатична арматура
  Металопластикові труби;
  Термостатичні головки;
  Термостатичні клапана.
 • Кондиціонери
  Побутові системи;
  Настінні кондиціонери;
  Віконні кондиціонери;
  Напівпромислові;
  Кутові кондиціонери;
  Касетні кондиціонери.

Сьогодні «Теплохол» надає весь комплекс професійних інжинірингових послуг в області проектування, комплектації, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт, гарантійного та сервісного обслуговування систем кондиціонування, вентиляції, опалення, водопостачання, каналізації та водопідготовки. Якість монтажних робіт - ось основа успіху і основний принцип побудови Довгострокових партнерських відносин із Замовником.

Продукція компанії «Теплохол» - великий вибір кліматичного обладнання: конвектори, радіатори, обігрівачі, водонагрівачі, електричні опалювальні котли, пальники, бойлери, кондіцінери, теплові насоси та ін.

 Якщо вам необхідно кліматичне обладнання на максимально вигідних умовах та з гарантією доставки, звернутися до нас буде самим правильним рішенням.

Доступність

Кожному з Вас ми можемо запропонувати індивідуальну і доступну котельну або інженерну систему за найнижчими цінами. Такі бренди, як Junkers, Ariston, Ferroli, Sime, BAXI, Berreta, Vaillant, Soli, Kospel, FEG, Gorenje не потребують в рекламі, а виважена цінова політика виробників систем опалення будинку дозволяє нашим клієнтам уникати компромісів між надійністю і доступністю. При роботі з замовниками у нас немає стандартних рішень і типових проектів, Ваші інтереси для нас пріоритетні.

Надійність
 
Наша принципова позиція по відношенню до клієнта - тільки надійне і якісне устаткування, перевірене часом і нашими фахівцями. Підбираючи будь-яке обладнання, будь-то газові котли, або комплексні системи опалення, ми перераховуємо потужність встановлюваних агрегатів під реальні умови їх експлуатації, з урахуванням перепадів тиску газу і стрибків електрики. У приватних будинках ми використовуємо системи опалювання, схожі по функціях з їх промисловими аналогами.

Професійний підхід

Наші співробітники постійно проходять навчання на семінарах підвищення кваліфікації Junkers, Ariston, Ferroli, Sime, BAXI, Berreta, Vaillant, Soli, Kospel, FEG, Gorenje і т.д. Усі заходи в комплексі дозволяють нам йти в ногу з часом і активно реагувати на будь-які зміни в сферах проектування, підбору обладнання, розрахунку, і монтажу системи опалення.

Фахівці компанії «Теплохол» допоможуть вам з вибором виробів, найбільш відповідного для вашої системи опалення та водопостачання, площі приміщення та інших параметрів. Купуючи у нас конвектори, електричні котли (опалювальні котли), радіатори, обігрівачі, бойлери, насоси та насосні станції, ви також можете замовити безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт для більш предметної консультації.

Компанія «Теплохол» може здійснити доставку товару до вашого об'єкта. Також наша компанія надасть вам повне технічний супровід і сервісне обслуговування теплового обладнання. При необхідності ви завжди можете звернутися за вказаними контактами, щоб з'ясувати ту чи іншу технічну інформацію та отримати докладні інструкції з усіх питань, пов'язаних з нашим тепловим обладнанням.

Для корпоративних клієнтів (будівельних організацій, керуючих компаній, комунальних служб і ін.) ми також надаємо гнучкі умови з придбання нашого кліматичного устаткування.

Адреса:

м. Біла Церква, вул. Першотравнева, 10/28.

Телефон:

(0456) 33-24-52, моб.: (067) 757-44-92.

WWW

відсутній; замовити сайт

E-mail:

дивитись

Фото
Прайс
Каталог
Схема


Ключові слова для пошуку:

Теплохол, водонагреватели, бойлеры, котлы, насосы, обогреватели, конвекторы, радиаторы, трубы, фітинги, термостатическая арматура, кондиционеры, Белая Церковь, Біла Церква, кондиціонер, вентиляционное оборудование, кондиціонер, вентиляційне обладнання, проекти, проекты, отопительное оборудование, экономия, отопление, конвекторы, газовые котлы, газовые колонки, газовые конвекторы, электрические конвектора, теплый пол, радиаторы, водонагреватели, бойлеры, насосы, насосные станции, канализация, электрические котлы, твердотоплевные котлы, енергонезависимые котлы, опалювальне обладнання, економія, опалення, конвектори, газові котли, газові колонки, газові конвектори, електричні конвектора, тепла підлога, радіатори, водонагрівачі, бойлери, насоси, насосні станції, каналізація, електричні котли, твердотоплевні котли, енергонезалежні котли, водонагрівачі, бойлери, котли, насоси, обігрівачі, конвектори, радіатори, труби, фітинги, термостатична арматура.


Кількість переглядів цієї сторінки: 16116Також може бути корисним:

Дизайн и разработка сайта - студия "Малина" Белая Церковь 2009г.