на головну
» Початок» Будівництво та ремонт » Вікна (москітні сітки)

ТОВ НВП "Дім Вікон"

Загальна інформація про підприємство:

Ласкаво просимо до «Будинку Вікон»!

Наша компанія є - офіційним переробником німецького профілю REHAU - ми виготовляємо віконні та дверні конструкції для скління балконів, лоджій, міжкімнатних дверей з ПВХ профілю. Весь асортимент продукції проходить суворий контроль якості та має відповідні сертифікати.

Сьогодні ми Вам пропонуємо пластикові вікна з різних профільних систем (3-х, 4-х та 5 камерні системи). Металопластикові вікна і двері від «Будинок Вікон» - це вища проба. Також ви можете купити вікна не тільки в Києві, але й у Білій Церкві, Сквирі, Узині і в будь-якому з населених пунктів київської області.

Збірка конструкцій проводиться на нашому виробничому ділянці. Доставка та монтаж пластикових вікон на місце установки здійснюється в суворій відповідності зі строгими технологічними вимогами, гарантуючи покупцям високу якість, а значить, довгий термін служби нашої продукції.

«Будинок Вікон» - компанія, яка має величезний досвід роботи в сфері виробництва пластикових вікон і дверних конструкцій з алюмінієвого та ПВХ профілю. За час нашого існування ми постійно розширюємося, і зараз ми надаємо наші послуги не тільки в Києві, але і по всій київській області. Ми володіємо власним виробництвом, на якому для виготовлення пластикових вікон і дверних конструкцій використовується сучасне європейське обладнання. Завдяки застосуванню сучасних технологій і якісних матеріалів, а також роботі досвідчених фахівців, пластикові вікна нашого виробництва є одними з кращих на українському ринку по співвідношенню ціни і якості.

Багато виробників металопластикових вікон на даний момент можуть запропонувати покупцям дуже низькі ціни або гарна якість, тривалу гарантію або великий вибір. Однак вибираючи компанію з виробництва та встановлення віконних систем, Вам варто врахувати всі перелічені вище чинники в сукупності. Зупинивши свій вибір на продукції копанні «Будинок Вікон» Ви гарантовано отримаєте відмінну якість, великий вибір профільних систем, оптимальні ціни, короткі терміни виготовлення й установки вікон.

Виробництво

З самого початку роботи підприємства розробило стратегію збільшення обсягів виробництва і розширення ринків збуту продукції, що випускається 22 липня 2004 відбулося офіційно відкриття ТОВ НВП «Будинок Вікон» - друга частина проекту повномасштабне виробництво металопластикових конструкцій.

Це автоматизоване обладнання конвеєрного типу компанії ROTOX (Німеччина) на якому відбувається монтаж і збирання конструкцій. Нові потужності «Будинок Вікон» мають ряд технологічних інновацій, які забезпечують максимальну пружність виробничого процесу, перспективу розширення виробничих потужностей, унікальні для України технічні рішення.

Система якості

Підтвердженням якості наших виробів є сертифікат відповідності UA 1.049.0042681-10, зареєстрований в органі сертифікації «Київоблстандартметрологія» у системі УкрСЕПРО з 18.05.2010 р., продукція відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.6.-15-99 п.п 4.2.1 -4.2.11; 4.2.15-4.2.20 Щороку «Дім Вікон» підтверджує дію сертифікату.

Персонал

Персонал підприємства, зайнятий безпосередньо на виробництві вікон, пройшов спеціальне навчання в Академії Рехау, де проводиться щорічна атестація персоналу, робочих місць, умов роботи і якості продукції, що випускається.

Профільні системи

Rehau Euro-Design 60 - ПЕРЕКОНЛИВА ЯКІСТЬ З ЕКОНОМІЧНОЇ ТОЧКИ ЗОРУ

Трикамерна система з глибиною 60 мм, товщина стінок 2,7 мм, максимальна межа по товщині склопакета 32 мм. Ідеально підходить для областей застосування із стандартними вимогами до теплоізоляції та дизайну. У поєднанні відповідного скління дозволяє досягти досить високих показників по теплозахисту й захисту від шуму, а спеціальне двоконтурне ущільнення вбереже Ваш будинок від протягів, пилу, води і втрат тепла. Rehau Euro-Design 60 має елегантний зовнішній вигляд, стрункі лінії, витончену оптику і широкий вибір колірних виконань, завдяки чому Ви зможете підкреслити індивідуальність Вашого житла.


Характеристики системи
:

 • трикамерна профільна система;
 • товщина стінок 2,7 мм;
 • значення коефіцієнта теплопередачі kr=1,6 Вт/м2К (R=0,62м2К/Вт);
 • коефіцієнт опору теплопередачі – 0,59 м2С°/Вт;
 • системна глибина 60 мм;
 • максимальна ширина склопакета 32 мм;
 • звукоізоляція до класу 4 (VDI 2719);
 • повітро-і водонепроникність до групи навантажень «С».

Rehau Euro-Design 70 - ІДЕАЛЬНИЙ ВИБІР ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ ЯКОСТІ

П'ятикамерна система з глибиною 70 мм, товщина стінок 2,7 мм, максимальна межа по товщині склопакета 40 мм. Rehau Euro-Design 70 це оптимальне співвідношення вартості і високої якості. Завдяки своїм властивостям і геометрії, сприяє скороченню втрат тепла і витримує теплові навантаження (включаючи дуже низькі температури, сильний вітер і сонячне випромінювання) Великий вибір колірних і декоративних виконань, від класичного білого до варіантів лакування і каширування з текстурою під дерево, має значний вид і елегантний дизайн.


Характеристики системи
:

 • п'ятикамерна профільна система;
 • товщина стінок 2,7 мм;
 • значення коефіцієнта теплопередачі kr=1,3 Вт/м2К (R=0,77м2К/Вт);
 • коефіцієнт опору теплопередачі – 0,67 м2С°/Вт;
 • системна глибина 70 мм;
 • максимальна ширина склопакета 40 мм;
 • звукоізоляція до класу 4 (VDI 2719);
 • повітро-і водонепроникність: до групи навантажень «С».

Нестандартні вхідні двері REHAU

У наш високотехнологічний вік багато хто звичні поняття набувають додаткові значення, а звичайні речі - нові функції. Проілюструвати цю тенденцію можна прикладом знайомих усім дверей. Якщо раніше призначенням таких конструкцій вважалася лише захист від зовнішнього середовища, то сьогодні їх функщюнальние можливості значно розширилися, і сучасні двері здатні буквально розсовувати простір.

Нестандартные входные двери REHAU Нестандартные входные двери REHAU Нестандартные входные двери REHAU

Розвиток технологій і поява нових матеріалів справили на ринку дверних систем справжню революцію. Сучасний ринок пропонує безліч конструкцій нового покоління, але в цій статті ми зупинимося на двох основних з них: підйомно-зсувний та двері-гармошка (двері, що складаються). Встановлюються такі двері, як правило, в котеджах, ресторанах, басейнах.

Унікальність конструкцій такого типу полягає в тому, що в закритому стані вони забезпечують надійний захист від шуму, пилу, холоду і максимальний приплив світла, а в повністю відкритому - найбільш можливу площу відкритого простору.

Нестандартные входные двери REHAU Нестандартные входные двери REHAU Нестандартные входные двери REHAU

На малюнках 1, 2, 3 та 4 показані варіанти виконання розсувних дверей, які виготовлені із системи REHAU-Panorama-Design. Він і встановлені в приватному будинку (мал. 1 і 4) і в готелі (рис. 2 і 3). Також унікальні двері можуть бути не тільки білого кольору, але і декоровані "під дерево". Дана система дозволяє виготовляти двері із стулками воістину гігантських розмірів - 3000x2000 мм або, приміром, 2500x2400 мм. При цьому, максимальний розмір дверного отвору по ширині може досягати 10000 мм для дверей білого кольору і 4500 мм для кольорових дверей.

Нестандартные входные двери REHAUСучасна фурнітура дозволяє нести стулки вагою до 300 кг, а в спеціальному посиленому виконанні - і до 400 кг.

Система REHAU S-785 являє собою різновид паралельно-зсувний конструкції, стулки якої перемішуються за двома паралельними напрямних, інтегрованим у верхній частині дверної конструкції в профіль рами, а в нижній частині - в профіль порогу, який поставляється разом з комплектом фурнітури (на українському ринку доступні рішення від "HAUTAU", "GU", "Siegenia-Aubi", кожне з яких передбачає використання фірмового алюмінієвого порогу з термо вставкою, що запобігає втрати тепла по порогу).

При необхідності двері можуть складатися гармошкою до однієї з сторін дверного прое-ма, майже повністю звільняючи простір для проходу людей (рис. 8). Для виробництва по-добно конструкцій використовується дверна система REHAU-Thermo Design 60. Досить часто такі конструктции використовуються в ресторанах з літніми майданчиками (до речі, на набережній Ялти їх можна побачити досить багато). Але ніщо не заважає встановити таку двері у власному будинку (рис. 5).

На рис, 5, 6, 7 і 8 представлені конструкції іншого типу. Це, так звані, двері-гармошка. Застосовуються вони в основному при облаштуванні ресторанів і басейнів.

Представники з обслуговування населених пунктів київської області:

Анатолій Вікторович: (097) 365-05-25

Віталій Вікторович: (098) 502-45-45

Відео:

ТОВ НВП
ТОВ НВП "Дім Вікон", видеоролик.

Адреса:

м. Біла Церква, вул. Урицького 20А,
м. Біла Церква, вул. Леваневського 53А,
м. Сквира, вул. Шалом Алейхема 16,
м. Узин, вул. Поповича 3

Телефон:

(0456) 3-99-108, (04563) 5-86-70, (0456) 396-896, (0456) 34-16-45 (Узин), (067) 773-78-58 (Узин), (093) 304-20-27 (Сквира).

WWW

www.dimvikon.com.ua

E-mail:

дивитись

Фото
Прайс
Каталог
Схема


Ключові слова для пошуку:

Окна, окна Белая Церковь, окна Сквира, окна Узин, пластиковые окна, окна ПВХ, металопластиковые окна, окна rehau, окна рехау, двери, жалюзи, москитные сетки, подоконники, ПВХ профиль, дверные конструкции, стеклопакеты, фурнитура, остекление балконов, межкомнатные двери, откосы, выносные балконы, обшивка балконов, вікна, вікна Біла Церква, вікна Сквира, вікна Узин, пластикові вікна, вікна ПВХ, металопластикові вікна, вікна rehau, вікна Рехау, двері, жалюзі, москітні сітки, підвіконня, ПВХ профіль, дверні конструкції, склопакети, фурнітура, засклення балконів, міжкімнатні двері, відкоси, виносні балкони, обшивка балконів.


Кількість переглядів цієї сторінки: 17999Також може бути корисним:

Дизайн и разработка сайта - студия "Малина" Белая Церковь 2009г.