на головну
» Початок» Будівництво та ремонт » Вікна (москітні сітки)

"Вікна ПЛЮС"

Загальна інформація про підприємство:

Виконуємо: проектування, виготовлення і монтаж алюмінієвих світлопрозорих конструкцій будь-якої складності, металопластиковых вікон, роллет, автоматичних вхідних груп, суцільноскляних перегородок з входами.Постачання скла загартованого і триплекс.

1. Фасади.

Для фасадів будівель ми пропонуємо наступні архітектурно-технологічні рішення:

 • Вертикальні фасади;
 • Накладні конструкції на дерево;
 • Накладні конструкції на сталь;
 • Віконні фасади стоечно-регельной конструкції;
 • Системи фасадів з прихованими стулками;
 • Системи фасадів з вантовыми конструкціями;
 • Структурне скління фасадів;
 • Фасади з паралельно-відставними вікнами;
 • Фасади з верхньоподвісними вікнами;
 • Безрамне засклення.

Наші фахівці допоможуть підібрати систему, яка відповідає всім Вашим вимогам відносно безпеки, теплоізоляції, світлозахисту і тому подібне.

Широкий вибір кольорових рішень, текстур і декору конструкцій, що несуть, задовольнять різний смак.

Ми пропонуємо системи всесвітньо визнаних торгівельних марок Reynaers (Бельгія),Alumіl (Греція), Balkan (Греція).

2. ФУРНІТУРА.

Краса і надійність скляних конструкцій забезпечується правильним підбором фурнітури - дверних петель, фітингів, конвекторів, доводчиків, ручок і інших елементів. Уважне відношення до деталей дозволяє нам правильно розрахувати і з'єднати інженерні характеристики конструкції, її надійність і безпеку з естетикою і функціональністю.

Матеріал виготовлення фурнітури:

 • Алюміній;
 • Неіржавіючий сталь;
 • Латунь;
 • Кольорова палітра - будь-який колір по RAL;
 • У наших конструкціях ми використовуємо фурнітуру всесвітньо відомих торгівельних марок Dorma, Casma, Jade.

3. Внутрішній простір. Скляні перегородки.

Перегородки із скла в офісних приміщеннях лише починають входити в моду, ніж одночасно допомагають вирішити декілька питань:

 • Контроль за роботою персоналу, який в прямому значенні цього слова знаходиться "на вигляді";
 • Доступ денного світла у внутрішні приміщення;
 • Створення атмосфери відвертості бізнесу для клієнтів і партнерів, побудова стосунків на довірі і взаєморозумінні;
 • Як елемент дизайну, системи з декоративного загартованого скла відмінно виглядають в приватних будинках і квартирах.

Для створення скляних перегородок застосовуються технології подібний безрамному скління вітрин і фасадів (пункту або "спайдерные" кріплення, скління на базі конструкції, що несе). Товщина загартованого скла, яке за звичаєм використовується у вказаних конструкціях, складає 8-10 мм., розмір одного листа - до 3 х 5 р.

 

4. Автоматичні вхідні групи.

Велике значення для ефективного функціонування приміщень з інтенсивним людинопотоком (торгівельні і розважальні центри, бізнеси-центри, термінали аеропортів, зали очикування вокзалів і тому подібне) має організація входу в приміщення. Всілякі типи автоматичних дверей допоможуть Вам розподілити потік клієнтів, економно використовувати електроенергію для охолоджування приміщення літом і обігріву будівлі зимою.

Ми пропонуємо автоматичні вхідні групи наступних типів:

 • Роспашні;
 • Розсувні (одностулкові і двостулкові);
 • Карусельні (двосекційні і трьохсекционные);

Ми здійснюємо доставку і монтаж автоматичних вхідних груп найкращих європейських торгівельних марок - "Dorma" (Німеччина), "Geze" (Німеччина).

 

5.Ролетные вхідні групи.

Останнім часом все більше популярності придбало ролетные вхідні групи. Такий варіант вхідної групи є альтернативним для дорожчих дверей з небезпечного скла.

Матеріал виготовлення:

 • Сплави алюмінію - для встановлення усередині приміщення;
 • Сплави з постійні - для зовнішнього встановлення;
 • Роллети можуть бути обладнані:
  - ручним підіймальним механізмом
  - механічним підіймальним механізмом
  - автоматичним підіймальним механізмом

Роллетниє вхідні групи можуть бути інтегровані в автоматичну систему контролю доступу будь-якої складності.

Для торгівельних центрів особливо актуальними є використання сітчастих ролетов, які не перешкоджають огляду торгівельної площі навіть в закритих лотах.

Як кольорове рішення може бути вибраний будь-який колір по Ral.

Вертикальні фасади, накладні конструкції на дерево, накладні конструкції на сталь, віконні фасади стоечно-регельной конструкції, системи фасадів з прихованими стулками, Системи фасадів з вантовыми конструкціями, структурне скління фасадів, фасади з паралельно-відставними вікнами, Фасади з верхньоподвісними вікнами, безрамне скління.

НАКОПИЧУВАЛЬНА ДИСКОНТНА КАРТКА

Для нас важливо, аби клієнти, які вже оцінили якість металлопластиковых, алюмінієвих і скляних виробів компанії, стали нашими постійними замовниками.

І це нам вдається!

З кожним роком статистика свідчить: майже кожен другий замовник - це постійний клієнт, або той, хто звернувся до нас по рекомендації. Можна сміливо стверджувати: вікна ПП "Вікна Плюс" рекомендують друзям!

Ваші добрі слова і Ваші щирі рекомендації - наше головне багатство!

Ваші рекомендації будуть винагороджені.

Для постійних клієнтів на фірмі "Вікна Плюс" діє накопичувальна система знижок з використанням персональних дисконтних карт.

Як діє накопичувальна дисконтна картка?

При оформленні замовлення у фірмовому салоні ПП"Вікна Плюс" на Ваше ім'я видається дисконтна картка "Вікна Плюс" з вказаною отриманою знижкою.

Стандартна знижка : 5 % на першу конструкцію і 1 % за кожну додаткову віконну або дверну конструкцію. Максимальна знижка 15%.

Якщо Ви передаєте свою дисконтну картку друзям, рекомендований Вами клієнт отримає на своє замовлення % знижки, вказаний на вашій дисконтній картці і по 1% за кожну додаткову конструкцію, а Ви отримаєте додатку % від кількості замовлених виробів рекомендованого Вами замовника на Вашу особисту дисконтну картку.

ВАША ДИСКОНТНА КАРТКА ЗАРОБЛЯЄ ДЛЯ ВАС!

Адреса:

м.Біла Церква, б-р 50-річча Перемоги, 75

Телефон:

моб.: (098) 646-86-01

WWW

www.wiknaplus.net.ua

E-mail:

дивитись

Фото
Прайс
Каталог
Схема


Ключові слова для пошуку:

Вікна ПВХ, Скло, Триплекс, Двері, Фасади, Лоджія, Балкон, Балкони виносні, Розсувні системи, Маятникові двері зі скла, Зимовий сад, Секційні ворота, Гаражні ролети, Захістні ролети, Жалюзі, Москітна сітка, Паркетна дошка, Ламінат, Автоматичні розсувні двері, Пробкова підкладка, Плінтус, Склопакет, Склопакет енергозберігаючий, Безрамне засклення, Алюмінієві конструкції, Скляні перегородки, Металопластикові конструкції, Гартоване скло, Спайдерні кріплення, Вертикальні фасади, Стоєчно-рігельна система, Засклення фасадів, Бронедвері, Відливи, Козирки, Пластикові відкоси, Балконний блок, Балконні двері, Розсувні алюмінієві балкони, Офісні перегородки, Суцільноскляні фасади, Розпашна автоматична вхідна група, Ручка офісна, Ручка вікона, Ручка віконна з замком, Вікно арочне, Арочні конструкції, Сітчасті ролети, Протиударна плівка, Автоматика GEZE, Тонування, Вхідні двері, Гнуте скло, Сталініт, Доводчик, Шпроси, Фурнітура для скла, Підлога скляна.


Кількість переглядів цієї сторінки: 18712Також може бути корисним:

Дизайн и разработка сайта - студия "Малина" Белая Церковь 2009г.